Агроволокно Plantex
Спанбонд Texfil
Синтепон Loftex
Синтепух Boltex
Войлок Suptex
Вати Siltex
Мембрани Izolax
Медичні товари Higienax
Технологія виробництва Надрукувати
Текстон - технологія виробництва

Процес виробництва нетканих матеріалів Texton різний в залежності від виробу. Повністю автоматизований процес виробництва контролюється комп'ютерною системою. Він був розроблений таким чином, щоб забезпечити максимальну гнучкість виробництва, змінюючи багато параметрів продукту, у тому числі і сировини, що використовується.

Наша продукція виробляється без утворення шкідливих стічних вод, не отруюючи повітря при чому майже немає побічних відходів. Якість процесу підтверджено численними сертифікатами.

Плоскі неткані матеріали

Неткані матеріали виробляються з 100% поліпропіленового полімеру з використанням технології спанбонд. Суть цієї технології полягає в отриманні в короткому виробничому процесі плоского текстильного продукту з характеристиками, аналогічними тканинам, але за набагато нижчою ціною.

Високопухкі неткані матеріали

Високопухкі неткані матеріали виготовлені з 100% поліефірного волокна, методом сухого склеювання, так званого Термобондінгу.

Склеювання виходить шляхом теплової обробки двокомпонентних волокон, де надтоплені поверхні створюють надійний зв'язок між волокнами. Отримане в цей спосіб сполучення гарантує високу міцність, зносостійкість і рівномірність. Продукти, отримані від цієї технології, характеризуються:
- великою пухкістю
- пружністю
- однорідністю склеєнь по всій площині
Наш методи виробництва, а також сировина дає можливість отримати важкопальні вироби відповідно до вимог FIRA.Кулькові волокна Boltex
Виготовляються в процесі механічного і пневматичного скручення перетворюючи в сталі форми.

Підкладкові волокно-матеріали Suptex

Підкладкові волокно-матеріали виробляються з 100% поліестерового полімеру  методом проколювання і склеювання. Особливістю цієї технології є отримання в короткому процесі продукції плоского текстильного виробу, що володіє властивостями наближеними до технічних тканин.
 
< Попередня   Наступна >
  • Що таке Спанбонд?
    спанбонд Texfil

    Спанбонд
    – це екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал. Виробництво спанбонду здійснюється шляхом розплавлення полімеру з подальшим термоскріпленням.

    Детальніше >>