Агроволокно Plantex
Спанбонд Texfil
Синтепон Loftex
Синтепух Boltex
Войлок Suptex
Вати Siltex
Мембрани Izolax
Медичні товари Higienax
Технологія використання агроволокна Надрукувати
Технологія використання агроволокна достатньо проста і водночас дуже ефективна для полегшення цілого комплексу проміжних робіт пов'язаних з вирощуванням сільськогосподарської продукціії.

Використання агроволокна для полуниці.


Для отримання раннього урожаю полуниці застосовується така технологія:
1. Мульчують землю під полуницю чорною плівкою (саджанці полуниці висаджують на чорну плівку). Це забезпечить відсутність активного росту бур'янів, легкість збору ягід, а також прискорене прогрівання землі.
2. Зверху полуниці можна робити мінітунелі (восени або ранньою весною, грядки полуниці накривають білим агроволокном з використанням дуг).

Укладання агроволокна для полуниці:
1. Готується грунт з внесенням добрив.
2. Бажано сформувати високу грядку (у поперечному розрізі форма нагадує трапецію заввишки 15-35 см.).
3. Грядку потрібно добре зволожити (полити).
4. Через декілька годин, на грядку укладається агроволокно, краї якого прижимаються або присипаються грунтом, щоб вони не задиралися від вітру.
5. Згідно вибраної схеми посадки, зробити розмітку посадочних лунок.
6. У цих місцях вирізати круглі отвори діаметром 8-10 см (при посадці в круглі отвори покращується якість посадки, саджанців полуниці, їх життєздатність і подальше зростання, а отже і врожайність полуниці)
7. Підготувати лунки і висадити розсаду полуниці.
8. Добре полити. Полив здійснюють через вирізані отвори під кореневу систему полуниці. Агроволокно на зиму не забирається і використовується весь термін вирощування полуниці на цій грядці (2-4 роки)

агроволокно чорне Plantex  агроволокно чорне Plantex 

Регулярний полив здійснюється або під корінь куща полуниці через посадочний   отвір або із застосуванням системи кррапельного поливу.

Накривний матеріал (біле агроволокно) використовують для накриття полуниці на зиму. Пізньою осінню полуницю накривають агроволокном і знімають агроволокно  після весняних заморозків.
Для захисту полуниці від весняних заморозків застосовується агроволокно щільністю від 17 г. до 30 г. Агроволокно щільністю 42 г. застосовують для укриття полуниці при вирощуванні її в мінітунелях.

Для укриття дерев і кущів агроволокном застосовуються дерев'яні каркаси, які встановлюються над деревами і призначені для утримання агроволокна   від снігового і вітрового навантаження. Бажано агроволокно кріпити на каркаси в декілька шарів, щоб між шарами агроволокна був додатковий повітряний зазор.

біле агроволокно Plantex. накривання дерев

Для сухого укриття винограду застосовується агроволокно щільністю 30 г, 42г або  60г. Агроволокно можна укладати в декілька шарів.

Для зимового укриття троянд, винограду на шпалері також підходить агроволокно білого кольору щільністю 30 р. 42 р. і 60 р.

агроволокно біле Plantex

Захист від заморозків
По мірі захисту від заморозків краще вкривати ранні овочі двома шарами   агроволокна. Краще накрити двома шарами агроволокна (17гр. +17гр.) або (17гр.   +23гр.) або (23гр. +23гр.), чим одним шаром агроволокна 42 гр.

Агроволокно, як і інші полімерні матеріали "старіє" під дією сонячного світла (ультрафіолетового випромінювання). Термін використання агроволокна залежить від наявності в ньому світлостабілізуючих додатків.

Під прямими сонячними променями термін використання агроволокна 2-3 роки. При використанні агроволокна в тіні - 3-4 роки.  Рекомендується використовувати агроволоко лише в період зростання і розвитку (вегетаційний період) рослини, а по закінченню сезону прибирати його на зберігання. Тоді агроволокно прослужить Вам не менше трьох років.
 
< Попередня   Наступна >
  • Що таке Спанбонд?
    спанбонд Texfil

    Спанбонд
    – це екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал. Виробництво спанбонду здійснюється шляхом розплавлення полімеру з подальшим термоскріпленням.

    Детальніше >>