Агроволокно Plantex
Спанбонд Texfil
Синтепон Loftex
Синтепух Boltex
Войлок Suptex
Вати Siltex
Мембрани Izolax
Медичні товари Higienax
Мульчування грунту агроволокном Надрукувати
Мульчування агроволокном – це простий, але дуже ефективний агро прийом, що полягає в покритті грунту агроволокном, який захищає грунт від бур'янів, пересихання і ущільнення і регулює водний і повітряний режими у верхніх шарах.

Якщо мульчування грунту зробити вчасно і правильно, то прополка і спушування практично не потрібні, а частота поливів скорочується у декілька разів. Крім того, при вирощуванні полуниці мульчування грунту дозволяє отримати чисту ягоду і захистити ягоди полуниці від ураження гниллю, що важливо для отримання максимального урожаю полуниці.

Якщо не встановлений крапельний полив, то в більшості випадків мульчують саме агроволокном. Плівка не пропускає дощові опади, а агроволокно пропускає їх до кореневої системи рослин.

Агроволокно (краї агроволокна) можна притиснути до землі декількома способами: мішечками (з агроволокна або плівки) з піском, каменями, цеглою, дротяними скобами, пластиковими цвяхами і ін.

Агроволокно Plantex  Агроволокно Plantex
 
< Попередня
  • Що таке Спанбонд?
    спанбонд Texfil

    Спанбонд
    – це екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал. Виробництво спанбонду здійснюється шляхом розплавлення полімеру з подальшим термоскріпленням.

    Детальніше >>