Агроволокно Plantex
Спанбонд Texfil
Синтепон Loftex
Синтепух Boltex
Войлок Suptex
Вати Siltex
Мембрани Izolax
Медичні товари Higienax
Що таке Спанбонд? Надрукувати
спанбонд Texfil

Спанбонд
– це екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал. Виробництво спанбонду здійснюється шляхом розплавлення полімеру з подальшим термоскріпленням.
Цей матеріал вже давно  став незаменнім в різних галузях. Спанбонд можна купити як дешеву заміну дорожчим матеріалам, що використовуються при виробництві меблів, пошитті одягу і в інших галузях. Переваги спанбонду полягають в малій щільності, високій міцності, стійкості до агресивних середовищ (кислоти, луги). Спанбонд має хорошу повітропроникність, термостійкість і зносостійкість.

Спанбонд використовується при виробництві меблів як проміжний шар між оббивкою і наповнювачем. Часто спанбонд використовують при виробництві матраців, де він служить для ізоляції пружинних блоків. Різновидом спанбонду є агроволокно, що використовується в сільському господарстві для захисту особливо чутливих рослин від зовнішніх чинників і боротьби з бур'янами.

Переваги нетканого матеріалу Спанбонд
- спанбонд відрізняється низькою ціною, міцністю, екологічністю і формостійкістю.
- спанбонд можна зварювати, зшивати, фарбувати, наносити малюнок
- вироби з нетканого матеріалу спанбонд нетоксичні, не викликають алергії, їх можна стерилізувати, мити.

У меблевій промисловості нетканий матеріал спанбонд як правило використовується  у виробництві м'яких меблів. Спанбонд застосовується  для пошиття зйомних чохлів, як внутрішня обшивка поверхонь матраців, для закріплення і надання рельєфу формуючому матеріалу, для виготовлення стільців.

Виробники ортопедичних матраців використовують спанбонд як прокладки, що нейтралізують пружинний блок, а також як чохол для незалежних пружин. Властивості спанбонду дозволяють використовувати його в меблевій промисловості для обшивки нижніх і задніх стінок м'яких меблів, для захисту пружинного блоку, а також для внутрішньої обшивки подушок і матраців. Спанбонд має ряд важливих переваг перед такими матеріалами як: бязь, міткаль, флізелін, одне з ніх- економічність.

Основна щільність, що використовується в меблевій промисловості – від 40 до 100 г/кв.м.

Нетканий матеріал Спанбонд завдяки високій якості, міцності і легкості в розкрої, часто використовується як витратний матеріал у взуттєвій промисловості (як підкладки, міжпідкладки, стельки, для дублювання шкіри тощо). Спанбонд має високі показники зносостійкості, це дозволяє використовувати його для обробки внутрішніх поверхонь валіз, сумок і інших галантерейних виробів, а також як зовнішній обробний матеріал.

В легкій промисловості спанбонд використовується для виробництва одноразового медичного і захисного одягу спеціального призначення, який служить захистом від шкідливих речовин, пилу, брудуі. Це одяг для персоналу салонів краси, фармацевтів, громадського харчування, співробітників електронної промисловості. Вироби із спанбонду можна стерелізувати, а також піддавати ручному пранню або чищенню.
 
Спанбонд успішно заміняє підкладкові тканини для виготовлення портмоне, спортивних, чоловічих сумок, рюкзаків, валіз, дипломатів і «баулів». Спанбонд можна використовувати також, як підкладочний матеріал, підсилювач корсажу, бейки,  в якості матеріалу для дизайнування при виготовленні одягу.

Також спанбонд широко використовується для пошиття чохлів для одягу, виготовлення упаковки для постільної білизни, ковдр, подушок. Спанбонд має різну колльорову гамму, що дозволяє виробляти товари високого товарного вигляду і на будь-який смак кінцевого споживача. Використання Спанбонду знижує собівартість виробу і покращує товарний вигляд. Його переваги: дешевизна, міцність, легкість крою, довговічність, стильність.

Спанбонд широко використовується в медицині та  гігієні, адже це хімічно стійкий, міцний матеріал (стійкий до високих температур, володіє луго- і кислотостійкістю), завдяки чому може піддаватися стерилізації. Спанбонд широко використовується для виготовлення одноразової постілі, одноразового медичного одягу,  серветок, а також при виробництві засобів гігієни.

Матеріал для виготовлення медичного одягу повинен мати гігієнічні властивості, мати підвищену міцність, забезпечувати тепловий комфорт людини, виконувати захисну функцію від  попадання на одяг шкідливих речовин.

Спанбонду можна надати такі властивості як гідрофобність, антистатичність, антибактеріальність і ін. Одноразова постільна білизна із Спанбонду нетоксична, не викликає алергічних реакцій, має високу міцність, стійкість до зношення, а також високі показники ергономічних властивостей. Для виготовлення медичного приладдя в основному використовується Спанбонд в щільності від 17 до 50 г/кв.м.
 
< Попередня   Наступна >
  • Що таке Спанбонд?
    спанбонд Texfil

    Спанбонд
    – це екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал. Виробництво спанбонду здійснюється шляхом розплавлення полімеру з подальшим термоскріпленням.

    Детальніше >>