Агроволокно Plantex
Спанбонд Texfil
Синтепон Loftex
Синтепух Boltex
Войлок Suptex
Вати Siltex
Мембрани Izolax
Медичні товари Higienax
Агроволокно Plantex Надрукувати
агроволокно Plantex

Агроволокно (агро спанбонд) – легкий, екологічно чистий, довговічний, поліпропіленовий нетканий матеріал, який сприяє високим і раннім урожаям, забезпечує легкість процесу догляду і збору. Використовується для накриття землі під рослинними культурами (для боротьби з бур'янами і утримання тепла для кореневої системи), а також для верхнього накриття самої рослинності. Використовується головним чином агроволокно білого і чорного кольору.

Агроволокно білого кольору має хороші повітро- і водопроникність; високу світлопроникність; створює оптимальний мікроклімат для рослин; забезпечує захист від морозу, дощу, граду і сильного вітру; захист від комах і птиць; захист від пересихання грунту; створює сприятливий цикл зрошування; притіняє рослини в жарі.

Висока якість матеріалу дозволяє використовувати його багато разів; перешкоджає охолоджуванню землі, що дає можливість прогріватися грунту в раніші терміни.

Агроволокно Plantex       Агроволокно Plantex

Агроволокно (спанбонд) чорного кольору використовують для мульчування грунту. Таке агроволокно перешкоджає розвитку бур'янів, що дає можливість виключити використання гербіцидів і отримати екологічно чисту продукцію. Позитивна сторона мульчування агроволокном полягає ще і в тому, що темний колір добре притягує сонячну енергію, створюючи тим самим для кореневої системи рослин такий температурний режим, при якому урожай овочів можна отримати в раніші терміни.

Переваги і особливість чорного агроволокна:


екологічно чисте рослинництво; спанбонд легко пропускає повітря і воду з будь-якими добавками, тому грунт не ущільнюється при поливі і не пліснявіє; затримує випар вологи з грунту, чим знижує кількість поливів в 2-3 рази; чорний спанбонд не пропускає сонячні промені, що не дає можливість рости бур'яну; агроволокно покращує зимівлю коріння як в снігову, так і безсніжну зиму; зберігає ягоди і плоди в чистоті за рахунок ізоляції від грунту; прогрів грунту відбувається на 2 тижні раніше

Агроволокно Plantex  Агроволокно Plantex Агроволокно Plantex

В продажу на даний момент є агроволокно фасоване по 5 м та 10 м, ширина 1,6 м та 3,2 (17, 19, 23, 30, 50 біле/мульч) та в рулонах з довжиною 100м та 200м, ширина 1 м та 1,6 м (30, 50 біле/мульч).

Ціни уточнюйте по телефонам (067)3744636 та (067)3744634. Доставка по Україні.
 
< Попередня   Наступна >
  • Що таке Спанбонд?
    спанбонд Texfil

    Спанбонд
    – це екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал. Виробництво спанбонду здійснюється шляхом розплавлення полімеру з подальшим термоскріпленням.

    Детальніше >>